Site preloader
NSA Optik

NSA OPTİK DAİMA KALİTENİN İZİNDE

2010 Yılında Kurulduk

Optik sektöründeki geçmişi 1982 yılına kadar uzanan ve 2003 yılında perakendeciliğe de yönelen firmamız NSA Optik olarak, sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımımızı 2010 yılında kurduğumuz NSA Optik’le sürdürüyoruz. NSA Optical Markası ile açtığımız perakende mağazaları ile müşterilerimize dünyaca ünlü lüks gözlük markalarını daha yakından tanıma ve ulaşma imkanı sunuyoruz.

Lüks Gözlük Markaları

Bentley, Lotos, Maybach, Zilli, Lafont ve RedBull Racing, Enni Marco, Life Italia, Lotos, Enhanced Vision , Xenith, Le Tanneur, Mario Rossi, Look Occhiali, Look@me, Augusto Valentini Design, Moscot, Zilli, Hackett London, Ted Baker, Christian Lacroix, Pepe Jeans, Anna Sui, Easy Twist, Easy Clip ve Turboflex markalarının yetkili satıcısı, diğer bilinen markaların ise perakende satışını yapmaktayız.

Daima Kalite

Satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, uzman kadrosu ve gelişmiş altyapısı sayesinde yıllar boyu edindiği tecrübe ve saygınlığı aynı kararlılıkla sürdürecektir. NSA Optik sektördeki tüm yenilikleri yakından takip edebilmek ve yeni markalarla birlikte yeni teknolojileri de ülkemize getirebilmek için, yurtdışında ki fuarları da yakından takip ediyor.

Sizleri Mağazalarımızda Görmekten Şeref Duyarız

Ataköy ve Altunizade'de bulunan mağazalarımızda sektöründe bilgi sahibi uzman çalışanlarımız sayesinde tarzınıza en uygun gözlüğü daima bulabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Sizleri Mağazalarımızda Görmekten Şeref Duyarız

Ar-Ge

Türkiye'de optik sektöründe öncü markalardan biri olan NSA Optik, gözlük deneyimini iyileştirmek ve daha da geliştirmek için daima çalışmakta ve araştırma geliştirmeye sürekli yatırım yapmaktadır.

Kişiye Özel Tasarım

NSA Optik istenildiği takdirde müşterilerine özel optik tasarımlar sunabilmektedir. Uzman ekibimizin titizlikle yürüttüğü çalışmalar sayesinde ihtiyacınıza tam olarak uyan gözlüğü elde etmeniz mümkün.

Mutlu Müşteriler

NSA Optik seçkin müşterilerinin mutluluk ve memnuniyetini her zaman en önde tutmaktadır. Bu yüzden satış öncesi açık bilgilendirme, satış sırasındaki şeffaflık ve satış sonrası hizmet NSA Optik için olmazsa olmazlar arasındadır.